جزئیات پلان های سرور ابری مدیریت شده ایرانسرور مجازی همانند سرور اختصاصی است اما با منابع کمتر. می توان ساده تر بیان کرد که سرور اختصاصی را به چند سرور مجازی از طریق نرم افزارهای مجازی ساز تقسیم می کنند. مدیریت سرور مجازی لینوکس نیاز به دانش فنی در این زمینه دارد اما سرور مجازی ویندوز محیطی مانند کامپیوتر خانگی دارند و نیاز به اطلاعات فنی کمتری دارند. سرورهای مجازی ایران در دیتاسنتر افرانت میزبانی می شوند و امکان دسترسی فیزیکی به سرور است.در سرور مجازی ایران سرعت لود سرور تا 4 برابر بیشتر از سایر سرورهای خارج از کشور است

سرور ابری ایران

CLOUD_IR_1CLOUD_IR_2CLOUD_IR_3CLOUD_IR_4CLOUD_IR_5CLOUD_IR_6
رم 512MB 1GB 2GB 4GB 6GB 8G
سی پی یو (ghz 2.1-2.3) 1هسته 2هسته 4هسته 6هسته 8هسته 10هسته
فضای دیسک 25GB 40GB 60GB 80GB 100GB 120GB
(upload+download) پهنای باند 75+175 150+350 200+800 300+1700 450+2550 700+3300
دیتاسنتر مرکز ابری مارال هاست مستقر در افرانت مرکز ابری مارال هاست مستقر در افرانت مرکز ابری مارال هاست مستقر در افرانت مرکز ابری مارال هاست مستقر در افرانت مرکز ابری مارال هاست مستقر در افرانت مرکز ابری مارال هاست مستقر در افرانت
هزینه ماهیانه 75,000 125,000 200,000 325,000 450,000 575,000
هزینه 3 ماهه (شامل 5 درصد تخفیف) 213,000  356000 570,000  926,000  1,282,000  1,638,000 
هزینه 6 ماهه (شامل یک ماه تخفیف) 375,000 625,000 1,000,000 1,625,000 2,250,000 2,875,000
هزینه سالیانه ( شامل 2 ماه تخفیف)  750,000 1,250,000  2,000,000  3,250,000   4,500,000 5,750,000 
تخفیف ویژه مارال هاست  با ثبت پلان 4 ، 5 ، 6 سرور ابری می توانید با کد تخفیف free-cpanel کنترل پنل سی پنل را به صورت رایگان روی سرور فعال کنید ، این تخفیف دائمی می باشد و تا زمان تمدید قرار داد و برای تمام دوره های پرداخت، فعال خواهد ماند .
  کلیه سفارش های ثبت شده از 20 آبان تا اطلاع ثانوی شامل  گارانتی 10 روزه بازگشت هزینه نمی باشد
  (فروش متوقف شده است) (فروش متوقف شده است) (فروش متوقف شده است ) (فروش متوقف شده است ) (فروش متوقف شده است ) (فروش متوقف شده است )

مشاهده جزئیات پلان ها

IP اختصاصی
پهنای باند ماهیانه نامحدود
فایروال سخت افزاری     CISCO ASA 5540     
دسترسی روت
دسترسی کنسول
پشتیبانی 24 ساعته
کنترل پنل های قابل ارائه    مشاهده لیست کنترل پنل های قابل ارائه 
آپتایم 99.999%
زمان تحویل فوری

مدیریت رایگان سرور های مجازی

مدیریت رایگان سرور :

شما بدون هیچ نگرانی می توانید از میزبانی قدرتمند روی سرور های مجازی مارال هاست بهره مند گردید، مارال هاست کلیه سرور های مجازی خود را به صورت مدیریت شده ارائه می نماید و شما می توانید خدمات مدیریت سرور را به صورت کاملاً رایگان از مارال هاست دریافت نمایید و نگران مشکلاتی که ممکن هست در راه اندازی و مدیریت سرور ایجاد شود ، نباشید .

علاوه بر مدیریت رایگان سرور های مجازی که ارائه خدمات آن در ساعات اداری ارائه می گردد ، شما می توانید از خدمات ویژه مدیریت سرور که به صورت 24 ساعته و با اولیت پی گیری بالا در هر زمان از شبانه روز ارائه می گردد نیز استفاده بفرمایید .

در هنگام خرید سرور به صورت پیش فرض، در فرم سفارش، خدمات مدیریت ویژه برای شما فعال هست و شما می توانید این پارامتر را به خدمات مدیریت رایگان تغییر وضعیت دهید و یا تصمیم بگیرید از خدمات حرفه ای 24 ساعته مدیریت سرور های مجازی مارال هاست استفاده بفرمایید .

 سرور مجازی ابری ایران پیشنهاد مارال هاست جهت میزبانی سایت های حرفه ای و سامانه های اتوماسیون آنلاین

تکنولوژی کلود کامپیوتینگ

استفاده از تکنولوژی کلود کامپیوتینگ در راه اندازی سرور های مجازی ابری ، اتکای سخت افزاری سرورهای مجازی را حذف نموده و به همین دلیل قابلیت اطمینان فوق العاده بالایی را جهت میزبانی وب سایت های تجاری و سیستم های اتوماسیون آنلاین جهت استفاده از این سرویس وجود دارد .

خدمات مدیریت حرفه ای سرور

شما با خرید یک سرور مجازی ابری ایران مارال هاست می توانید از سرویس ویژه مدیریت سرور در مارال هاست استفاده نمایید ، کارشناسان پشتیبانی مارال هاست کلیه امور مدیریت سرور را در بسته ویژه مدیریت سرور به صورت کاملاً حرفه به شما ارائه می نمایند.

منابع کاملاً اختصاصی و استاتیک

منابع ارائه شده روی سرور های مجازی ابری ایران به صورت کاملاً اختصاصی و استاتیک روی هر سرور ارائه می گردد ، این منابع به هیچ عنوان حتی در صورت عدم مصرف توسط شما به سرور دیگری واگذار نمی گردد و این امر باعث پایداری بالای سخت افزاری و قدرت پردازش ثابت در هر زمان روی سرور مجازی ابری می گردد

پنل مانیتورینگ حرفه ای

ما در مارال هاست مجهز به پیشرفته ترین سامانه مانیتورینگ می باشیم ، در هر لحظه کلیه سرور ها با حد اقل 6 سنسور به لحاظ پایداری ، آپتایم ، مصرف منابع و سلامت سخت افزاری پایش می گردد ، در هر زمان از شبانه روز اگر اختلالی روی سرور شما مشاهده شود همکاران ما در واحد فنی مشکل را بررسی و در صورتی که در حیطه اختیارات تیم فنی باشد رفع خواهند نمود و یا اطلاع رسانی لازم به شما به عمل خواهد آمد .

دسترس به پنل حرفه ای مدیریت سرور

شما با خرید یکی از پلان های سرور مجازی ابری امکان مدیریت کامل سرور از طریق پنل حرفه ای را خواهید داشت ، شما در هر لحظه می توانید سرور خود را خاموش ، روشن و یا ریست نمایید ، در لحظه منابع مصرفی سرور و هارد مصرفی خود را کنترل نمایید و یا سیستم عامل خود را مجدداٌ راه اندازی نمایید ، با امکانات حرفه این پنل نیاز شما واحد پشتیبانی و انتظار شما به دریافت خدمات به حد اقل ممکن خواهد رسید .

10 روز گارانتی بازگشت هزینه

ما به کیفیت سرویس دهی خود بر اساس پارامتر های اعلام شده باور داریم ، لذا شما با خیالی آسوده می توانید خرید خود را انجام دهید و طی 10 روز بعد از خرید بدون هیچ نگرانی سرویس خود را لغو و درخواست بازگشت هزینه خود را ارسال کنید

تضمین آپتایم 99.99 درصد

معماری و استراتژی سرویس های میزبانی وب در مارال هاست توسط بهترین متخصصان فعال در این بخش پیاده سازی و اجرا می گردد و هر زمان که نیاز باشد بر اساس پایش های متعدد و سیستم های مانیتورینگ تغییرات در راستای ارائه کیفیت بالاتر در شبکه به اجرا در خواهد آمد .در راه اندازی شبکه میزبانی ، ما بهترین تجهیزات را تهیه و از پایدار ترین دیتاسنتر ها بهره می گیریم ، اصول کاری ما همیشه بر همین منوال هست که زیر ساخت قدرتمند می تواند پایداری سرویس را ارتقا دهد و این پایداری باعث ارتقای سطح کیفی سرویس دهی در مارال هاست می باشد .

در حال حاضر مارال هاست علاوه بر راه اندازی مرکز داده اختصاصی کلود خود در ایران از خدمات دیتاسنتر های معتبر بین المللی نیز بهره می گیرید . خدمات دیتاسنتر مارال هاست در دو بخش خدمات خارج از ایران و خدمات ارائه شده در شبکه ملی اطلاعات و داخل ایران دسته بندی می گردد ، سرویس های ارائه شده در خارج از ایران از زیر ساخت دیتاسنتر های اروپایی OVH ، HETNER و LEASEWEB استفاده می کند و در زیر ساخت داخل ایران از خدمات کلوکیشن ، دیتاسنتر های آسیاتک ، افرانت ، های وب و پارس آنلاین استفاده می گردد ، کلیه تجهیزات داخل ایران توسط خود مارال هاست خریداری می گردد و تنها از خدمات کلوکیشن مراکز داده استفاده می شود .

ما با بیشتر آشنا شوید
DataCenters

ما متعهد هستیم

ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا هستیم و به سختی کار می کنیم تا مطمئن شویم بهترین هستیم. تیم پشتیبانی ما 24/7 در ایمیل، تلفن و چت در دسترس است. برای احترام به تعهدمان، ما یک تیم از علاقه مندان به تکنولوژی را تشکیل داده ایم که توسط مدیران سیستم به خوبی آموزش داده می شوند تا پشتیبانی با سطح بالایی به شما ارائه کنند.

تلاش ما در راستای در کنار هم قرار دادن بهترین نیروهای پشتیبانی می باشد تا بتوان برای رفع مشکلات راه کارها ی جدید را ارائه کرده و در کمترین زمان ممکن بهترین راهکار را پیاده سازی کرد.

ورود به پرتال کاربران جهت دریافت خدمات پشتیبانی

در خصوص سرور های مجازی ابری ایران مشتریان ما اخیراً این سوالات را پرسیده اند.

تفاوت سرور ابری با سایر سرویس های سرور مجازی چیست ؟

سرور های ابری از تکنولوژی کلود کامپیوتینگ استفاده می نماید ، در این نوع تکنولوژی منابع سرور به صورت توزیعی ارائه می گردد ، یعنی مجموعه به هم پیوسته سرور های سخت افزاری  و ذخیره ساز ها (SAN) به صورت مجمتمع یک ابر سرور ایجاد می نماید و سرور های ایجاد شده از این ابر سرور منابع خود را دریافت می نماید ، در این حالت حتی اگر بخسی از سخت افزار ابر سرور دچار اختلال شود ، روی عملکرد کلی سرور های ارائه شده هیچ گونه تاثیری نخواهد داشت .

آیا روی سرور های مجازی ابری دسترسی کنسول ارائه می شود ؟

در حال حاضر روی سرور های مجازی ابری ، دسترسی روشن و خاموش کردن و ریست سرور در هر زمان را خواهید داشت ، همچنین امکان مشاهده و مانیتور مصرف منابع سرور به صورت Real Time در پنل کاربری وجود خواهد داشت .

زمان تحویل سرور ها چقدر هست ؟

همانطور که در جدول سفارش سرور توضیح داده شده است تحویل خود سرور و آی پی آن آنی هست اما در صورتی که سیستم عامل و یا کنترل پنل خاصی روی سرور سفارش داده شود جهت نصب و کانفیگ آن عموماً بین 1 ساعت برای نصب سیستم عامل و 1 روز کاری برای نصب و کانفیگ کنترل پنل زمان نیاز می باشد .

پورت واقعی هر سرور مجازی چقدر هست ؟

کلیه سرور های مجازی ابری ایران مارال هاست با پورت 100 مگابیت اختصاصی ارائه می شود و هیچ گونه ناپایداری در لینک اینترنت این سرور ها در هر ساعت از شبانه روز به وجود نمی آید 

منظور از فایروال اختصاصی در جدول مشخصات چیست ؟

به جهت اهمیت موضوع امنیت و پایداری در ارائه سرور های مجازی ، کلیه سرور های ارائه شده مجهز به فایروال سخت افزاری PFSENSE با کانفیگ بسیار حرفه ای و کنترل و نظارت بالا می باشد ، تا سرور ها از هر گونه اتک و حمله در امان باشد و پایداری سرور دچار مشکل نشود 

نصب مجدد سیستم عامل به چه نحو است ؟

امکان نصب سیستم عامل به تعداد نامحدود از طریق ناحیه کاربری مشتری وجود دارد و هیچ گونه محدودیتی در تعداد نصب و زمان نصب وجود ندارد .

آیا منابع سرور های مجازی اختصاصی هست ؟

کلیه سرور های مجازی مارال هاست با منابع کاملاً اختصاصی ارائه می شود ، این که سرویس با کیفیت به مشتری تحویل داده شود یکی از شعارهای تجاری ما هست و در این زمینه هیچ موقع فروش بیشتر و یا قیمت پایین را بر ارائه سرویس با کیفیت ، ارجح ندانسته ایم .

آیا امکان سفارشی کردن منابع سرور ها در مرحله خرید اولیه وجود دارد ؟

شما می توانید در هنگام سفارش سرور ، تعداد آی پی اضافه ، رم و سی پی یو اضافه و همچنین هارد اضافه را روی سرویس خود اعمال کنید همچنین امکان ارتقای سرور و امکانات اضافه آن بعد از خرید سرور نیز برای شما وجود خواهد داشت .

آیا امکان ارتقای منابع  و خرید آی پی اضافه روی سرور های مجازی ابری وجود دارد ؟

بروی سرورهای مجازی شما دسترسی کامل داشته و هر زمانی نیاز به ارتقا داشتید می توانید اعلام نمایید تا ارتقا به صورت لحظه ای و سفارشی انجام شود ، همچنین در صورت تایید امکانسنجی آی پی اضافه امکان افزودن آی پی اضافه روی سرور نیز وجود خواهد داشت .

آیا سرور های مجازی مدیریت شده هستند ؟

کلیه سرور های مجازی ابری به صورت مدیریت شده ارائه می گردد و شما بعد از خرید این سرویس می توانید کلیه درخواست های مرتبط با این سرویس را به مارال هاست محول نمایید تا به صورت کاملاً رایگان و با سرعت بالا توسط تیم پشتیبانی مارال هاست پی گیری شود ، البته شما در صورت عدم تمایل می توانید در مراحل سفارش سرویس مدیریت سرور را غیر فعال نمایید و خودتان موارد مربوط به سرور را پی گیری نمایید که در این حالت تنها پشتیبانی پایه شامل نصب سیستم عامل و پشتیبانی سخت افزاری روی سرور مجازی ابری فعال خواهد بود 

آیا سرور های مجازی دارای سرویس مانیتورینگ می باشد ؟

کلیه سرور های مجازی در مارال هاست به صورت کامل تحت پوشش مانیتورینگ واحد کنترل و کیفیت مارال هاست قرار دارد و در صورتی که در هر زمانی ما متوجه مشکلی روی سرور شما بشویم از طریق همکاران ما اطلاعیه های لازم برای شما ارسال خواهد شد .

آیا شما از سرور های مجازی بکآپ گیری می کنید ؟

 از کلیه سرور های ابری ایران به صورت هفتگی  بکاپ گیری انجام می شود و مشتری می تواند با درخواست به واحد پشتیبانی از تاریخ های بکاپ مطلع شده و درخواست ریستور را اعلام نماید ، شما می توانید این سرویس را در زمان ثبت سفارش غیر فعال نمایید و بدیهیست که در صورت غیر فعال کردن این گزینه از کل سرور بکاپ گیری انجام نمی شود 

مدیریت سرور های مجازی شامل چه سیستم عامل هایی می شود  ؟

در حال حاضر سرور های مجازی ابری با سیستم عامل های از خانواده ویندوز ، سیستم عامل لینوکس Centos و کنترل پنل های سی پنل ، دایرکت ادمین و کنترل پنل پلسک شامل سرویس مدیریت مارال هاست می باشد و امکان ارائه خدمات روی سایر سیستم عامل ها وجود ندارد .

چه تعداد هاست می توانید روی سرور مجازی ایجاد نمایید ؟

محدودیت سرور های مجازی تنها مختص به میزان هارد ، رم و سی پی یو می باشد و ایجاد سرویس و تعداد دامنه و هاست قابل ایجاد روی سرور هیچ گونه محدودیتی ندارد .

محدودیت ارسال ایمیل روی سرور مجازی ابری به چه صورت می باشد

به صورت کلی هیچ گونه محدودیتی روی تعداد ارسال ایمیل در سرور های مجازی از طرف ما اعمال نمی گردد ، ما تنها به کیفیت ارسال ایمیل از آی پی سرور نظارت می کنیم و قوانین سخت گیرانه ای برای ارسال ایمیل های اسپم اعمال می گردد .

آیا امکان استفاده از سیستم عامل دلخواه روی سرور وجود دارد ؟

نصب سیستم عامل دلخواه نیز توسط مشتری انجام می گردد .

 

تماس با مارال هاست

آدرس : اصفهان ، خیابان چهار باغ بالا ، مجتمع اداری و تجاری کاویان ، طبقه اول ، واحد 111

آدرس پست الکترونیک : mail@maralhost.com

تلفن : 03136260000