سرور اختصاصی

سرور اختصاصی آلمان  سرور اختصاصی آلمان در دیتاسنتر معتبر Hetzner ارائه می گردد ، که به واسطه کیفیت خدمات بالای پشتیبانی ، سخت افزار قدرتمند و پورت 1 گیگابایتی و همچنین هزینه پایین سرور ها جهت راه اندازی سرویس های میزبانی وب پیشنهاد می گردد.

مشاهده پلان هاقیمت از249,600 تومان

سرور اختصاصی کانادا و فرانسه سرور اختصاصی فرانسه و کانادا ازدیتا‌سنتر OVH ارائه می گردد ، این دیتاسنتر به‌عنوان بزرگترین دیتاسنتر اروپا، یک برند کاملا شناخته شده می‌باشد، Anti DDoS سخت‌افزاری رایگان تا ۹۰ گیگابیت برای تمام سرورها،پهنای باند گیگابیتی نامحدود و سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران‌ و همچنین ارائه 256 آی پی روی هر سرور با پرداخت تننها یک بار هزینه آی پی از ویژگی های برجسته این دیتاسنتر می باشد.
مشاهده پلان هاقیمت از305,000 تومان

سرور اختصاصی ابری هلند سرور های اختصاصی ابری از دیتاسنتر لیزوب هلند ارائه می شود ، از ویژگی های بارز سرور های ابری می توان به آپتایم 100 درصد ، بدون اتکا به سخت افزار و قابلیت اطمینان بالا به فضای ذخیره سازی اشاره نمود ، این سرویس به جهت راه اندازی سایت های با پردازش سنگین و نیازمند آپتایم 100 درصد پیشنهاد می گردد
مشاهده پلان هاقیمت از50,000 تومان

سرور اختصاصی ایران سرور های اختصاصی ایران با پینگ پایین سرعت دسترسی حد اقل 4 برابر بالاتر نسبت به سرور های خارج ایران و با آپتایم 99بالای درصد پاسخگوی شما جهت راه اندازی سرور های میزبانی وب می باشد .
مشاهده پلان هاقیمت از300,000 تومان

سرور هایبرید ایران ( موقعیت افرانت )در سرور های هایبرید افرانت از چندین سرور به صورت همزمان جهت ارائه سرویس استفاده می شود ، در این حالت با از کار افتادن یکی از سرور های سخت افزاری سرویس شما دچار اختلال نخواهد شد و بدون این که خللی در اطلاعات شما وارد شود سرویس شما از طریق سرور جایگزین تامین می گردد ، در حال حاضر سرور های هایبرید انتخاب اول سرویس گیرندگانی هست که به پایداری بالای سرویس و سرعت پردازش بالا نیازمندند.
 
مشاهده پلان هاقیمت از180,000 تومان

ما متعهد هستیم

ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا هستیم و به سختی کار می کنیم تا مطمئن شویم بهترین هستیم. تیم پشتیبانی ما 24/7 در ایمیل، تلفن و چت در دسترس است. برای احترام به تعهدمان، ما یک تیم از علاقه مندان به تکنولوژی را تشکیل داده ایم که توسط مدیران سیستم به خوبی آموزش داده می شوند تا پشتیبانی با سطح بالایی به شما ارائه کنند.

تلاش ما در راستای در کنار هم قرار دادن بهترین نیروهای پشتیبانی می باشد تا بتوان برای رفع مشکلات راه کارها ی جدید را ارائه کرده و در کمترین زمان ممکن بهترین راهکار را پیاده سازی کرد.

ورود به پرتال کاربران جهت دریافت خدمات پشتیبانی

تماس با مارال هاست

آدرس : اصفهان ، خیابان چهار باغ بالا ، مجتمع اداری و تجاری کاویان ، طبقه اول ، واحد 111

آدرس پست الکترونیک : mail@maralhost.com

تلفن : 03136260000