سرور اختصاصی دیتاسنتر OVHسرور اختصاصی ارائه شده از دیتاسنتر OVH به دلیل پینگ پایین نسبت به ایران ، قیمت مناسب ، امکانات حرفه ای در کنترل پنل و ارائه آی پی به تعداد 256 عدد روی هر سرور یکی از سرویس های محبوب نزد مشتریان مارال هاست می باشد ، شما با خرید سرور های OVH از مارال هاست ، می توانید به صورت کاملاً مستقیم به پنل سرور اختصاصی خود دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به ارسال تیکت کلیه فرایند های مورد نیاز روی سرور را به صورت کاملاً مستقیم و انجام دهید .در حال حاضر مارال هاست امکان ارائه کلیه سرور های ارائه شده از دیتاسنتر OVH به مشتریان خود را دارد ، همچنین شما می توانید سرور خود را در صورت نیاز به صورت کاملاً مدیریت شده از مارال هاست دریافت نمایید و کلیه خدمات مدیریت سرور را به تیم متخصص فنی مارال هاست در امور مدیریت سرور های اختصاصی واگذار نمایید .

 

خدمات منحصر به فرد مارال هاست روی سرور های اختصاصی فرانسه چیست ؟

OVH Dedicated Servers

در حال حاضر دیتاسنتر OVH به صورت مستقیم از مشتریان ایرانی سفارش سرور های اختصاصی را نمی پذیرد و متاسفانه برخی از فروشندگان سرور های اختصاصی با اطلاعات غیر واقعی اقدام به ثبت نام و ارائه سرور های اختصاصی از دیتاسنتر OVH می نمایند ، که این کار متاسفانه سبب افزایش ریسک و در موارد متعدد مسدود شدن حساب این افراد می گردد ، شما با خرید از مارال هاست می توانید کاملاً اطمینان داشته باشید که اکانت های این شرکت نزد شرکت های بین المللی به صورت کاملاً قانونی و با اطلاعات شرکت ثبت شده مارال هاست در اروپا ایجاد شده است و در هر مورد در صورتی که مشتری ما با موارد حقوقی و هر گونه مشکل دیگری روی سرور خود مواجه شود ، مارال هاست بدون هیچ گونه نگرانی مشکل مشتری را پی گیری و تا رفع مشکل در کنار شما خواهد بود .

 همچنین کلیه سرور های ارائه شده توسط مارال هاست با داشبورد کاملاً حرفه ای متصل به پنل دیتاسنتر ارائه می گردد و لذا کلیه عملیات مدیریتی ، نظیر ریبوت ، نصب مجدد سیستم عامل ، دسترسی KVM ، مدیریت آی پی های خریداری شده و تنظیم فایروال روی سرور به راحتی از طریق داشبورد انجام خواهد شد و شما عملاً هیچ گونه نیازی به ارسال درخواست های پشتیبانی جهت انجام عملیات روی سرور اختصاصی خود نخواهید داشت .

شما با خرید سرور اختصاصی OVH می توانید علاوه بر امکانات داشبورد حرفه ای ، از خدمات مدیریت حرفه ای سرور توسط متخصصان تیم فنی مارال هاست بهره مند گردید .

مارال هاست سرور های اختصاصی OVH را با حد اقل کارمزد در اختیار شما قرار می دهد وشما نیاز به هزینه های بالا به پرداخت کننده های ارزی جهت خرید و پرداخت سرور در اکانت های ناامن نخواهید داشت 

 

مشاهده تعرفه سرور های سخت افزاری دیتاسنتر OVH

 شما می توانید توسط سیستم آنی خرید سرور های OVH فرانسه در مارال هاست ، سرور اختصاصی خود را با مشتخصات و کانفیگ کامل مطابق به سرور های سخت افزاری ارائه شده در دیتاسنتر OVH خریداری نمایید ، جهت مشاهده و خرید سرور های اختصاصی می توانید از طریق لینک زیز پلان های سرور های اختصاصی ارائه شده در دیتاسنتر OVH را مشاهده و خرید خود را به صورت آنلاین و آنی انجام دهید .

مشاهده پلان ها و ثبت سفارش سرور های اختصاصی OVH

دیتاسنتر OVH را بیشتر بشناسیم

شرکت OVH در سال ۱۹۹۹ شروع به فعالیت کرده‌است و اکنون بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت در اروپا و سومین شرکت بزرگ خدمات دیتاسنتر در جهان به شمار می‌رود. بیش از ۴۰۰ هزار مشتری و ۴۵۰ هزار سرور در چندین دیتاسنتر مختلف OVH نگهداری می‌شوند.

مزیتهای دیتا سنتر OVH

  امکان ارائه آی پی تا 256 عدد بر روی هر سرور
  عدم پرداخت هزینه آی پی به صورت ماهانه (پرداخت به صورت یکبار) 
  ارائه دسترسی Rescue به منظور رفع مشکلات احتمالی 
  عدم ارسال Abuse های متعدد به منظور پیگیری های قانونی (مناسب برای ارسال ایمیل) پنل ها 
  ارائه پورت 1 گیگابیت واقعی و پهنای باند نامحدود
  قرار دادن فایروال سخت افزاری رایگان برای هر سرور 

نقاط ضعف دیتا سنتر OVH

  ارائه پشتیبانی سریع تنها با پرداخت هزینه
 زمان بالای پاسخ گویی به تیکت ها (تمام موارد اتوماسیون است و معمولا نیازی به دادن تیکت نیست)
  عدم ارائه KVM بر روی سرور های سری قدیمی
  

چرا از مارال هاست سرور اختصاصی دیتاسنتر OVH را تهیه نمایید

  کلیه سرور های خریداری شده در مرکز مانیتورینگ مارال هاست مانیتور می شود و شما می توانید گزارش لحظه به لحظه آپتایم را دریافت نمایید .

با خرید از مارال هاست چه هزینه ای باید پرداخت نمایید ؟

  کلیه سرور های خریداری شده در اکانت اصلی دفتر ایرلند مارال هاست خریداری می گردد ، با توجه به موقعیت دفتر اروپای مارال هاست ، مبلغ 23 درصد مالیات دریافتی OVH شامل کلیه سرویس ها می گردد ، همچنین 10 درصد کارمزد خرید مارال هاست نیز روی قیمت خرید شما محاسبه می گردد .

 

تماس با مارال هاست

آدرس : اصفهان ، خیابان چهار باغ بالا ، مجتمع اداری و تجاری کاویان ، طبقه اول ، واحد 111

آدرس پست الکترونیک : mail@maralhost.com

تلفن : 03136260000