ثبت دامنه (Domain Registration )

ثبت دامنه ، اولین قدم ویکی از مهمترین مراحل راه اندازی کسب و کار آنلاین شماست ، در واقع نام دامنه وب سایت شما نشان تجاری شماست ، اهمیت انتخاب نام دامنه و همچنین پسوند دامنه ثبتی متناسب با نوع فعالیت و کسب و کار شما می تواند تاثیر بسیار بالایی در ایجاد برندی مناسب برای شما در بین رقبای کاری شما داشته باشد . در حال حاضر شما می توانید 1700 پسوند اینترنتی سطح ، سطح 2 ، ccTLDs و gTLDs را در مارال هاست ثبت نمایید ، کلیه دامنه ها تحت مالکیت شما و در پنل نمایندگی سطح 1 مارال هاست به عنوان کارگزار رسمی شرکت TUCOWS در ایران ثبت می گردد .

 

تعرفه ثبت دامنه در مارال هاست

در حال حاضر شما می توانید بیش از 600 پسوند دامنه را به صورت آنلاین در مارال هاست ثبت نمایید ، در جدول زیر هزینه سالیانه ثبت ، تمدید و انتقال دامنه های پرطرفدار درج شده است ، همچنین شما می توانید از طریق لینک زیر قیمت ثبت کلیه پسوند ها را مشاهده و جهت ثبت ، تمدید و انتقال دامنه های خود اقدام بفرمایید .

.co.ir.ir.biz.co.info .org.net.com
5,000 5,000 276,500 404,000 276,500 229,800 229,800 183,100
         

جهت مشاهده تعرفه ثبت ، تمدید و انتقال کلیه پسوند های اینترنتی و ثبت آنلاین دامنه ها کلیک نمایید

مشخصات رجیسترار ثبت دامنه های مارال هاست

نام دامنه یک وب سایت در واقع بخشی از نشان تجاری یک کسب و کار تجاری آنلاین می باشد ، امنیت رجیسترار و شرکت ثبت کننده دامنه و همچنین تثبیت مالکیت هر دامنه اینترنتی به شخص خریدار از مهمترین مواردی هست که مارال هاست به آن توجه نموده است ، به همین دلیل با توجه به مشکلاتی که طی سالهای گذشته از طرف شرکت های ثبت کننده دامنه به مشتریان ایرانی تحمیل شده است ، مارال هاست تلاش کرده است همواره این مشکلات را برای کاربران خود به حد اقل ممکن برساند ، لذا اهمیت انتخاب رجیسترار معتبر جهت ثبت دامنه های بین المللی و امنیت مالکیت حقوقی دامنه های بین المللی در مارال هاست یکی از مهمترین موضوعاتی است که همیشه بر آن تاکید شده است .

در حال حاضر مارال هاست به عنوان نماینده رسمی شرکت  TUCOWS   در ایران ، کلیه دامنه های بین المللی مشتریان خود را تحت مالکیت خود مشتری از طریق این رجیسترار ثبت می نماید .

شرکت TUCOWS سومین شرکت بین المللی ثبت کننده دامنه در دنیاست که بیش از 9 میلیون دامنه اینترنتی را ثبت نموده است ، خوشبختانه این شرکت هیچ گونه مشکلی با مالکان ایرانی دامنه های بین المللی ندارد و به توجه ساختار سازمانی این شرکت ، به هیچ وجه هیچ گونه محدودیتی برای کاربران ایرانی خود نخواهد داشت .

سوالات متداول در خصوص ثبت دامنه های اینترنتی

کلیه دامین ها دارای کنترل پنل اختصاصی هستند.
با توجه به اینکه دامنه های ملی در کنترل پنل شما ثبت می شود مارال هاست هیچ گونه مسئولیتی در مورد دامنه مورد نظر نخواهد داشت.

توضیحاتی در خصوص ثبت دامین

در ثبت پسوند های جدید دامنه ، حداقل طول دامنه 3 حرف می باشد ، ثبت دامنه با نام کشور ها امکانپذیر نیست ، قیمت ثبت دامنه ها قطعی نیست و در صورتی که در هنگام ثبت قیمت ها تغییری داشته باشد ، مابه التفاوت از مشتری دریافت خواهد شد .

ثبت دامین های co.ir تنها برای شرکت های ثبت شده ، همراه با ارائه روزنامه رسمی شرکت و درخواست مدیر عامل امکان پذیر است.
ثبت دامین های sch.ir و ac.ir تنها برای آموزشگاه ها ، دانشگاه ها و موسسات آموزشی همراه با ارائه درخواست کتبی با مهر و امضای معتبر موسسه میسر خواهد بود، ضمناً دامنه ac .ir تنها برای موسسات آموزشی دارای مجوز عالی ثبت می شود.
پس از سفارش دامنه های co.ir،sch.ir و ac.ir می بایست خود شما مدارک لازم را به مرکز ثبت دامنه های ملی ارسال نمایید (دستور العمل و مدارک لازم پس از ثبت به ایمیل شما ارسال خواهد شد )
راهنمای ثبت دامین های ir همراه با کنترل پنل:
در حال حاضر کلیه دامنه های ملی در کنترل پنل مجزا برای مشتری ثبت می شوند کافیست در هنگام ثبت دامنه در مارال هاست نام و یا ایمیل نیک هندل خود را وارد نمایید تا دامنه به صورت آنلاین در کنترل پنل شما ثبت شود ، در صورتی هم که هنوز کنترل پنل خود در NIC.IR را ایجاد نکرده اید نگران نباشید در هنگام ثبت دامنه بدون نیاز به مراجعه به سایت دیگری می توانید نیک هندل خود در مارال هاست را ایجاد نمایید و دامنه خود را ثبت نمایید.
توجه:
برای ثبت نام دامنه های غیر شخصی مثل co.ir می بایست با مشخصات حقوقی در سایت irnic ثبت نام کنید .(ایجاد HANDEL) ، شخص نمی تواند مالک دامنه شرکت ، ارگان و یا سازمان باشد.
قبل از ثبت دامین IR ضوابط ثبت دامنه های IR را مطالعه نمائید

تماس با مارال هاست

آدرس : اصفهان ، خیابان چهار باغ بالا ، مجتمع اداری و تجاری کاویان ، طبقه اول ، واحد 111

آدرس پست الکترونیک : mail@maralhost.com

تلفن : 03136260000