بکاپ گیری

سرویس بکاپ

وقتی شما تجارت آنلاین خود را مدیریت می کنید ، هیچ چیز مهمتر از داده های شما نیست ، تصور کنید در یک لحظه سرور شما به باج افزار آلوده شود و یا به دلیل مشکلات سخت افزاری سیستم عامل شما لود نشود ، هارد سرور شما کرش کند و یا حتی در یک اشتباه سهوی و یا عمدی بخشی از اطلاعات سرور شما حذف شود ، در این حالت چه اتفاقی خواهد افتاد اگر بکاپی موجود نباشد؟ سرویس بکاپ مارال هاست این امکان را برای شما فراهم می کند از کل سرور خود بکاپ های منظم تهیه بفرمایید تا در صورت لزوم بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن و بدون ریسک اختلال داده پوینت های بکاپ خود را به صورت کلی و یا در حالت File Level  ریستور نمایید .
سرویس بکاپ مارال هاست بر اساس نیاز شما طراحی و اجرا می گردد و به صورت کاملا Flexible  بر اساس نیاز شما طراحی می گردد .ما از ابزار های شرکت Veeam و Acronic  در کنار فضای ابری خود یک سرویس مطمئن بکاپ را به شما ارائه خواهیم کرد تا بدون هیچ نگرانی تنها به رشد کسب و کار خود بیندیشید .

خرید سرویس بکاپ

سرویس بکاپ مارال هاست بر اساس نیاز شما طراحی خواهد شد و قیمت آن کاملا منعطف به نیاز شما خواهد بود. در صورتی که تمایل به استفاده از این سرویس دارید لطفا از طریق ثبت درخواست با ما در تماس باشید تا با دریافت اطلاعات کامل تری از نیاز شما، بتوانیم بهترین راهکار را با قیمت مناسب به شما ارائه نماییم