سرویس ایمیل تجاری یکی از چالش هایی  که شرکت های تجاری در مکاتبات خود به آن روبرو هستند مشکلات سرویس های ایمیل بر بستر میزبانی اشتراکی می باشد ، عموماً به علت تعداد اکانت های میزبانی شده روی هر سرور اشتراکی مشکلاتی نظیر عدم ارسال ایمیل به برخی ایمیل های خاص ، خطای دلیوری ، محدودیت تعداد ارسال ایمیل در هر اکانت و بلاک شدن آی پی سرور های میزبانی اشتراکی در اسپم لیست ها ، استفاده از ایمیل های مربوط به سرویس های میزبانی اشتراکی را محدودیت هایی همراه کرده است . سرویس ایمیل تجاری راهکار حرفه ای جهت مدیریت مکاتبات ایمیلی شما بر بستر شبکه ابری می باشد ، این سرویس با قدرت ارسال بالا و دریافت سریع ، بدون محدودیت ها و مشکلات سرویس های ایمیل سرور های میزبانی اشتراکی با بهترین هزینه ممکن این امکان را برای شما فراهم نموده است تا ایمیل های تجاری خود را با نام دامنه خود ایجاد و مکاتبات خود را مدیریت نمایید .

 

تفاوت سرویس های ایمیل تجاری با سرویس ایمیل فعلی شما چیست ؟

ایمیل تجاری

سرویس ایمیل تجاری یک سرویس کلود با قابلیت دلیوری بسیار بالا می باشد ، آی پی های ارسال این سرویس با استفاده از متدهای حرفه ای به آی پی های warm ارسال ایمیل تبدیل شده است و به همین جهت احتمال این که ایمیل ارسال شده از سرویس های ارسال ایمیل تجاری به دست مخاطب شما نرسد وجود ندارد .

 با توجه به این که سرویس ایمیل تجاری بر بستر کلود میزبانی می گردد ، پایداری سرویس بسیار بالا و با گارانتی آپتایم 99.99 درصد ارائه می گردد ، در حال حاضر سرور های میزبانی ایمیل در 4 کلاستر در اروپا ، خاورمیانه ، آسیای شرقی و آمریکا میزبانی می گردد ، در این حالت در هر مکان جغرافیایی شما با سرعت بسیار بالایی به سرویس ایمیل خود دسترسی خواهید داشت .

سرویس های تجاری ایمیل از پروتکل های استاندارد IMAP , POP , SMTP پشتیبانی کامل دارد و به همین دلیل به راحتی به نرم افزار های مدیریت ایمیل نظیر outloock و ابزار های  مدیریت ایمیل روی موبایل متصل می گردد و شما می توانید با سرعت بالا ایمیل های خود را مدیریت نمایید .

سرویس ایمیل تجاری به یک سامانه آنتی ویروس و ضد اسپم حرفه ای مجهز می باشد و به همین دلیل ایمیل های هرزنامه و ویروس هایی که ممکن هست امنیت شما را دچار اختلال نماید به اسپم ارسال می گردد و ویروس ها به صورت کامل از سامانه حذف می گردد تا هیچ ریسک و خطری متوجه اطلاعات شما نشود .

ثبت سفارش سرویس ایمیل تجاری

 شما می توانید با توجه به تعداد اکانت ایمیل مورد نیاز خود ، سرویس ایمیل را خریداری و اکانت های خود را مدیریت نمایید ،سرویس ایمیل تجاری در دوره 6 ماه و یک سال قابل ثبت می باشد و در هر زمان شما می توانید در صورت نیاز تعداد اکانت های ایمیل خود را ارتقا دهید .

هزینه ثبت هر اکانت ایمیل تجاری با امکانات کامل و سامانه حرفه ای ضد اسپم ،  0.75 دلار در ماه می باشد.

در حال حاضر حداقل اکانت ایمیل قابل ثبت در سرویس های ایمیل تجاری تعداد 5 اکانت می باشد . 

ثبت سفارش اکانت ایمیل تجاری با نام دامنه اختصاصی شما

 

 ما به شما سرویس ایمیل تجاری را به این دلیل پیشنهاد می کنیم ویژگی های ممتاز سرویس ایمیل تجاری

5 گیگابایت فضای ابری برای هر اکانت

به هر اکانت ایمیل 5 گیگابایت فضای کلود ارائه شده است و این فضا تا 20 گیگابایت قابلیت ارتقا دارد.

دسترسی SMTP , POP , IMAP

شما به راحتی می توانید ایمیل تجاری خود را روی موبایل و نرم افزار های مدیریت ایمیل متصل و مدیریت نمایید.

حفظ برند اختصاصی شما

ایمیل شما با نام دامنه شما ایجاد می گردد و کلیه ارسال ها و دریافت های ایمیل با ایمیل شما نظیر email@yourdomain.com پردازش می گردد.

آنتی ویروس و آنتی اسپمر پیشرفته

آنتی اسپمر و آنتی ویروس پیشرفته سرویس تجاری ایمیل حفاظی امن در مقابل هرزنامه ها و بدافزار های ارسال شده به ایمیل شماست .

آپتایم 99.99

سرویس ایمیل تجاری بر بستر میزبانی ابری ارائه می گردد و قابلیت اطمینان و دسترسی بالای این سرویس آسودگی خیال کامل در ارسال و دریافت های شما به شما ارائه می نماید.

سیستم رمزنگاری end to end

کلیه ایمیل های شما با پروتوکل ssl به صورت end to end رمزنگاری می گردد ، لذا به هیچ وجه امکان جاسوسی از ایمیل های شما وجود نخواهد داشت.

مدیریت رویدادها

شما در سرویس ایمیل تجاری می توانید با استفاده از Calendar پیشرفته سامانه ، رویداد های خود را مدیریت نمایید.

قیمت مقرون به صرفه

تمام امکانات حرفه ای سامانه ارسال تجاری را بدون نیاز به خرید سرویس های میزبانی وب و با حداقل قیمت ممکن دریافت نمایید.

سیستم پاسخ دهنده اتوماتیک

سرویس ایمیل تجاری امکان مدیریت ارسال ایمیل های پاسخ دهنده اتوماتیک در زمان دریافت ایمیل از افراد مختلف را برای شما فراهم آورده است تا شما بتوانید در حداقل زمان ممکن به ایمیل های دریافتی پاسخ دهید .

ما متعهد هستیم

ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا هستیم و به سختی کار می کنیم تا مطمئن شویم بهترین هستیم. تیم پشتیبانی ما 24/7 در ایمیل، تلفن و چت در دسترس است. برای احترام به تعهدمان، ما یک تیم از علاقه مندان به تکنولوژی را تشکیل داده ایم که توسط مدیران سیستم به خوبی آموزش داده می شوند تا پشتیبانی با سطح بالایی به شما ارائه کنند.

تلاش ما در راستای در کنار هم قرار دادن بهترین نیروهای پشتیبانی می باشد تا بتوان برای رفع مشکلات راه کارها ی جدید را ارائه کرده و در کمترین زمان ممکن بهترین راهکار را پیاده سازی کرد.

ورود به پرتال کاربران جهت دریافت خدمات پشتیبانی

 

در خصوص سرویس های ایمیل مارکتینگ مشتریان ما اخیراً این سوالات را پرسیده اند.

آیا می توانم از نام دامنه خودم جهت راه اندازی این سرویس استفاده نمایم  ؟

شما در هنگام ثبت سفارش سرویس ایمیل تجاری نام دامنه خود را اعلام می نمایید ، پس از ثبت سرویس یک دستورالعمل جهت اتصال سرویس ایمیل به دامنه برای شما ارسال می گردد و پس از انجام این تنظیمات شما بدون هیچ گونه مشکل می توانید ایمیل های ارسالی خود را با نام دامنه خود ( email@yourdomain.tld ) ارسال و ایمیل های دریافتی را نیز در وب میل خود دریافت و مدیریت نمایید .

آیا امکان ارسال ایمیل مارکتینگ از طریق این سیستم وجود دارد ؟

سرویس ایمیل تجازی یک سرویس Transactional هست و شما امکان استفاده از این سرویس جهت ایمیل مارکتینگ را ندارید ، طبق استاندارد های تعریف شده در صورتی استفاده از سرویس ایمیل تجاری جهت اهداف ایمیل مارکتینگ کل اکانت مسدود می گردد.

محدودیت روزانه ارسال ایمیل چند ارسال می باشد  ؟

در حال حاضر محدودیت روزانه اکانت های ایمیل روی 500 ایمیل ارسالی می باشد ، محدودیتی در ایمیل های دریافتی وجود ندارد.

سرویس ایمیل تجازی از چه پروتوکل هایی پشتیبانی می کند ؟

سرویس ایمیل تجاری از پروتوکل های POP , IMAP , SMTP , پشتیبانی می نماید

به چه طریق می توانم به ایمیل خود متصل شوم و آن را مدیریت نمایم

شما می توانید از وب میل آنلاین سرویس ایمیل تجاری استفاده نمایید ، همچنین شما می توانید از طریق نرم افزار های  Outlook / Outlook Express / Mozilla / Eudora / Entourage 2004 / Windows Mail به راحتی به این سرویس متصل شده و ایمیل های خود را مدیریت نمایید ، سرویس ایمیل تجازی با ابزار های مدیریت ایمیل روی تمام سیستم عامل های موبایل نیز متصل می گردد و شما می توانید ایمیل های خود را از این طریق نیز مدیریت نمایید .

منظور از ارائه سرویس در فضای ابری چیست  ؟

قابلیت دسترسی در هرزمان و همچنین سرعت دسترسی بالا در هر مکان برای سرویس های ایمیل بسیار حائز اهمیت می باشد ، لذا استفاده از تکنولوژی ابری به جهت اطمینان بالا در نگهداری اطلاعات و سرعت دسترسی بالا به جهت نوع ساختار این تکنولوژی در سرویس ایمیل تجاری ، این سروس را به یک محصول پر سرعت و با قابلیت اطمینان بالا تبدیل نموده است .