ارسال ایمیل10

سرویس ایمیل تجاری

یکی از چالش هایی  که شرکت های تجاری در مکاتبات خود به آن روبرو هستند، مشکلات سرویس های ایمیل بر بستر میزبانی اشتراکی می باشد. عموماً به علت تعداد اکانت های میزبانی شده روی هر سرور اشتراکی، مشکلاتی نظیر عدم ارسال ایمیل به برخی ایمیل های خاص، خطای دلیوری، محدودیت تعداد ارسال ایمیل در هر اکانت و بلاک شدن آی پی سرور های میزبانی اشتراکی در اسپم لیست ها، استفاده از ایمیل های مربوط به سرویس های میزبانی اشتراکی را محدودیت هایی همراه کرده است. سرویس ایمیل تجاری راهکار حرفه ای جهت مدیریت مکاتبات ایمیلی شما بر بستر شبکه ابری می باشد. این سرویس با قدرت ارسال بالا و دریافت سریع، بدون محدودیت ها و مشکلات سرویس های ایمیل سرور های میزبانی اشتراکی با بهترین هزینه ممکن این امکان را برای شما فراهم نموده است تا ایمیل های تجاری خود را با نام دامنه خود ایجاد و مکاتبات خود را مدیریت نمایید.

با ویژگی های سرویس ایمیل تجاری مارال هاست بیشتر آشنا شوید

سوالات متداول

آیا می توانم از نام دامنه خودم جهت راه اندازی این سرویس استفاده نمایم؟

شما در هنگام ثبت سفارش سرویس ایمیل تجاری نام دامنه خود را اعلام می نمایید. پس از ثبت سرویس یک دستورالعمل جهت اتصال سرویس ایمیل به دامنه برای شما ارسال می گردد و پس از انجام این تنظیمات شما بدون هیچ گونه مشکل می توانید ایمیل های ارسالی خود را با نام دامنه خود ( [email protected] ) ارسال و ایمیل های دریافتی را نیز در وب میل خود دریافت و مدیریت نمایید.

آیا امکان ارسال ایمیل مارکتینگ از طریق این سیستم وجود دارد؟

سرویس ایمیل تجاری یک سرویس Transactional است و شما امکان استفاده از این سرویس جهت ایمیل مارکتینگ را ندارید. طبق استاندارد های تعریف شده در صورت استفاده از سرویس ایمیل تجاری جهت اهداف ایمیل مارکتینگ کل اکانت مسدود می گردد.

محدودیت روزانه ارسال ایمیل چند ارسال می باشد؟

در حال حاضر محدودیت روزانه اکانت های ایمیل روی 500 ایمیل ارسالی می باشد. محدودیتی در ایمیل های دریافتی وجود ندارد. محدودیت 500 ایمیل در روز طی 14 روز اعمال می شود و در اولین روز فعال شدن سرویس محدودیت ارسال 25 عدد برای هر اکانت ایمیل می باشد که طی 14 روز این محدودیت هر روز کاهش می یابد تا نهات روی 500 ارسال ایمیل ست شود.

سرویس ایمیل تجاری از چه پروتکل هایی پشتیبانی می کند؟

سرویس ایمیل تجاری از پروتکل های POP , IMAP , SMTP , پشتیبانی می نماید.

به چه طریق می توانم به ایمیل خود متصل شوم و آن را مدیریت نمایم؟

شما می توانید از وب میل آنلاین سرویس ایمیل تجاری استفاده نمایید. همچنین شما می توانید از طریق نرم افزار های  Outlook / Outlook Express / Mozilla / Eudora / Entourage 2004 / Windows Mail به راحتی به این سرویس متصل شده و ایمیل های خود را مدیریت نمایید. سرویس ایمیل تجاری با ابزار های مدیریت ایمیل روی تمام سیستم عامل های موبایل نیز متصل می گردد و شما می توانید ایمیل های خود را از این طریق نیز مدیریت نمایید.

منظور از ارائه سرویس در فضای ابری چیست؟

قابلیت دسترسی در هر زمان و همچنین سرعت دسترسی بالا در هر مکان برای سرویس های ایمیل بسیار حائز اهمیت می باشد. لذا استفاده از تکنولوژی ابری به جهت اطمینان بالا در نگهداری اطلاعات و سرعت دسترسی بالا به جهت نوع ساختار این تکنولوژی در سرویس ایمیل تجاری، این سرویس را به یک محصول پر سرعت و با قابلیت اطمینان بالا تبدیل نموده است.