سرور ابری ایران

پایدارتر از همیشه میزبانی شوید

هاست و یا سرور ابری

سرور ابری ایران

به دلیل عدم وابستگی سرور ابری به استفاده از منابع یک سخت افزار خاص و بهره مندی از ابر منابع، سرور ابری یک سرویس با قابلیت اعتماد و پایداری بسیار بالا در جهت میزبانی کسب و کار آنلاین شماست. سرور ابری مارال هاست با استفاده از سخت افزار های نسل 9 و 10 شرکت HP و همچنین تکنولوژی SanStorage  شرکت Open_E جهت ذخیره سازی Active-Active در کنار استفاده از هارد های حرفه ای شرکت سامسونگ جهت ارائه سرعت IO بالا، همچنین زیر ساخت قدرتمند شرکت Vmware  و OpenStack  یک شبکه ابری کاملا پایدار را به شما ارائه می نماید.
CLOUD_IR_1
CLOUD_IR_2
CLOUD_IR_3
CLOUD_IR_4
CLOUD_IR_5
CLOUD_IR_6

تضمین آپتایم 99.99 درصد

معماری و استراتژی سرویس های میزبانی وب در مارال هاست توسط بهترین متخصصان فعال در این بخش پیاده سازی و اجرا می گردد و هر زمان که نیاز باشد بر اساس پایش های متعدد و سیستم های مانیتورینگ تغییرات در راستای ارائه کیفیت بالاتر در شبکه به اجرا در خواهد آمد .در راه اندازی شبکه میزبانی ، ما بهترین تجهیزات را تهیه و از پایدار ترین دیتاسنتر ها بهره می گیریم .در حال حاضر مارال هاست علاوه بر راه اندازی مرکز داده اختصاصی کلود خود در ایران از خدمات دیتاسنتر های معتبر بین المللی نیز بهره می گیرد

با امکانات ویژه سرور ابری مارال هاست آشنا شوید

سوالات متداول

تفاوت سرور های ابری با یک سرور مجازی چیست؟

به صورت کلی تفاوت سرور ابری با یک سرور مجازی معمولی در تکنولوژی راه اندازی آن  است. به زبان ساده تر سرور مجازی روی یک سرور اختصاصی راه اندازی می گردد که با ریسک هایی نظیر خرابی سخت افزار، خرابی هارد و قطعی اینترنت مواجه است، اما در سرور ابری با توجه به این که ذخیره داده روی San Storage انجام می شود و منابع سرور هم از یک شبکه کلاستر که شامل چندین سخت افزار است تامین می گردد. ریسک های خرابی سخت افزار و شبکه اینترنت وجود ندارد .

آیا روی سرور های ابری امکان نصب سیستم عامل سفارشی را دارم؟

روی سرور های ابری ایران امکان نصب سیستم عامل سفارشی خود به جز سیستم عامل esxi را خواهید داشت. در سرور های ابری ارائه شده توسط هتزنر ، OVH و Leaseweb تنها محدود به نصب سیستم عامل های ارائه شده توسط خود دیتاسنتر خواهید بود.

تفاوت ذخیره داده در سرور های ابری و معمولی چیست؟

در سرور های ابری ذخیره داده بر روی San Storage انجام می گردد San یک ذخیره ساز داده تحت شبکه می باشد که با ابزار های مختلف خود بالاترین اطمینان ذخیره سازی را ایجاد می کند و به همین دلیل ریسک های احتمالی ذخیره اطلاعات روی یک هارد به صورت کامل حذف می گردد .

دسترسی به سرور های ابری به چه صورت می باشد؟

بر روی سرور های ابری ارائه شده در مارال هاست، پنل کامل مدیریت و دسترسی کنسول وجود دارد و شما در هر لحظه از شبانه روز امکان مدیریت سرور را خواهید داشت.

آیا منابع ارائه شده روی سرور های ابری اختصاصی است؟

تمام منابع رم، سی پی یو و هارد سرور به صورت کاملا اختصاصی ارائه می گردد و به همین دلیل پایداری این سرور ها در هر زمان و در هر شرایطی یکسان می باشد .

آیا امکان سفارشی سازی منابع روی سرور های ابری وجود دارد؟

روی سرور های ابری ایران امکان سفارشی سازی به صورت کامل وجود دارد. در سرور های ابری OVH ، هتزنر و Leaseweb  تنها بخشی از امکانات مثل پهنای باند ماهیانه امکان سفارشی سازی دارد.

آیا امکان خرید آی پی اضافه روی سرور های ابری وجود دارد؟

روی سرور های ابری ایران و OVH تا 16 آی پی می توانید خریداری نمایید. روی سرور های ابری هتزنر و Leaseweb  امکان خرید آی پی اضافه وجود ندارد .

آیا امکان مدیریت سرور های ابری توسط مارال هاست وجود دارد؟

شما می توانید خدمات مدیریت کامل و 24 ساعته را از مارال هاست روی سرور خود دریافت نمایید .

کدام سرور ابری برای راه اندازی سایت من مناسب است؟

بر اساس نوع اسکریپت اپلیکیشن شما ممکن است جهت راه اندازی، نیاز به محدوده خاصی از امکانات و منابع داشته باشید. بهتر است قبل از خرید سرور با واحد فروش مارال هاست در تماس باشید تا سرویس مناسبی به شما پیشنهاد شود .

آیا سرور های ابری جهت راه اندازی application service مناسب است؟

سرور های ابری ایران برای راه اندازی application service وDatabase services   پیشنهاد می گردد.