پنل ارسال ایمیل مارکتینگ

 

سرویس ایمیل مارکتینگ یکی از مهمترین و در عین حال کم هزینه ترین روش های اطلاع رسانی دیجیتالی به مشتری جهت معرفی محصولات و سرویس ها و اطلاع رسانی های مختلف می باشد ، شما با ابزار های حرفه ای سرویس ایمیل مارکتینگ به راحتی می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید و با حفظ این ارتباط فروش خود را تضمین نمایید  .

سرویس ایمیل مارکتینگ مارال هاست یک سیستم کاملاً حرفه ای و قانونی در ارسال ایمیل های انبوه تجاری با رعایت کلیه قوانین بین المللی ، امکانات منحصر به فردی جهت ارسال ایمیل های انبوه تجاری در اختیار شما قرار می دهد ، راحتی استفاده ، سرعت ارسال بالا و کیفیت ارسال بسیار بالای ایمیل های انبوه از ویژگی های بارز این سرویس می باشد . در صورتی که قصد دارید از سرویس های ایمیل مارکتینگ مارال هاست استفاده نمایید به این نکته توجه نمایید ، سرویس های مارال هاست تنها در اختیار افزادی قرار می گیرد که قصد ارسال های انبوه تجاری به مشتریان و لیست های اختصاصی کاربران خود را دارند ، سرویس مارال هاست به هیچ وجه جهت ارسال اسپم روی لیست های غیر اختصاصی و تبلیغات غیر هدفمند جهت جذب بازدید کننده و یا معرفی تجارت شما به لیست های ایمیل غیر اختصاصی و خریداری شده مناسب نیست .

در حال حاضر سرویس ایمیل مارکتینگ مارال هاست بر اساس تعداد اعضای لیست خبر نامه شما پلان بندی شده تا شما بتوانید با کمترین هزینه ممکن به اعضای   .

 

جزئیات پلان ها

 

سرویس ارسال ایمیلEmail_1Email_2Email_3Email_4Email_5Email_6
 اعتبار ارسال ایمیل 10000 عدد 50000 عدد 200000 عدد 500000 عدد 1000000 عدد 2000000 عدد
زمان استفاده از اعتبار یک سال یک سال یک سال یک سال یک سال یک سال
پنل با امکانات کامل
درگاه API
درگاه SMTP
گارانتی استرداد وجه 10 روز پس از ثبت خرید سرویس 10 روز پس از ثبت خرید سرویس 10 روز پس از ثبت خرید سرویس 10 روز پس از ثبت خرید سرویس 10 روز پس از ثبت خرید سرویس 10 روز پس از ثبت خرید سرویس
پشتیبانی 24 ساعته
دمو لینک ورود به دمو (نام کاربری : demo@demo.com رمز عبور :demodemo ) دانلود راهنمای پنل
زمان تحویل آنی آنی آنی آنی آنی آنی
هزینه  60,000تومان 200,000تومان 600,000تومان 1,300,000تومان 2,400,000تومان 4,000,000 تومان
سفارش آنلاین ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش

چرا سرویس ایمیل مارکتینگ مارال هاست کیفیت ارسال بالایی به شما ارائه می کند

 

در حال حاضر مارال هاست جهت ارسال ایمیل های تجاری انبوه از API شرکت های بین المللی استفاده می نماید و مواردی مثل سرور ارسال ایمیل توسط ما کانفیگ ، جهت ارسال استفاده نمی گردد ، به همین دلیل کیفیت ارسال ایمیل های انبوه تجاری بسیار بالاست ، در حال حاضر مارال هاست به صورت پارتنر مستقیم شرکت های Send Grid ، Mail Gun , Mail Jet و Spark Post در ایران فعالیت می نماید و از درگاه ارسال این شرکت ها روی پنل اختصاصی خود ارائه خدمات می نماید .

تکنولوژی مورد استفاده جهت ارسال ایمیل های تجاری انبوه بر اساس روش ارسال بر مبنای Warm Up IP می باشد ، در این روش آی پی ارسال کننده ایمیل جهت ارسال ایمیل کاملاً معتبر می باشد و هر آی پی امکان ارسال 1 میلیون ایمیل در ماه را خواهد داشت که کیفیت ارسال اینباکس نیز بسیار بالا خواهد بود ، البته تکنولوژی ارسال تنها یک بخش از 3 بخش یک ارسال ایمیل موفق خواهد بود و موارد دیگر نظیر دامنه ارسال و محتوای ارسال  نیز در دریافت ایمیل در INBOX کاملاً موثر می باشد ، آنچه مربوط به تکنولوژی و درگاه ارسال از طرف مارال هاست به جنابعالی ارائه می گردد از کیفیت کاملاً بالا برخوردار می باشد .

با توجه به اطمینان بسیار بالای ارسال ایمیل های انبوه تجازی مارال هاست و کیفیت بالای پنل ارسال ، شما از 10 روز گارانتی بازگشت هزینه از مانده اعتبار سرویس در صورت عدم تمایل به استفاده و یا عدم رضایت از کیفیت ارسال برخوردار خواهید بود .

 ما سرویس ایمیل مارکتینگ را به شما پیشنهاد می کنیم سرویس های حرفه ای ایمیل مارکتینگ مارال هاست ویژگی های زیر را به شما ارائه می کند 

ارسال ایمیل های تجاری با نام و دامنه شما

کلیه ایمیل های ارسالی با نام دامنه و نام مورد نظر شما و با درگاه های ارسال مارال هاست انجام خواهد شد ، در این حالت بدون نگرانی از اسپم شدن آی پی سرویس میزبانی وب ، ایمیل ها با نام تجاری شما برای مشتریان شما ارسال خواهد شد .

پنل حرفه ای

سرویس ایمیل مارکتینگ مارال هاست با پنل حرفه ای آنلاین خود ، سهولت بسیار بالایی در ارسال برای شما فراهم می کند و شما در هر زمان به راحتی می توانید آگهی های خود را ایجاد و جهت ارسال زمانبندی نمایید .

کیفیت ارسال بالا

با توجه به این که سرویس های ارائه شده ایمیل مارکتینگ مارال هاست تنها جهت مقاصد تجاری ارائه می گردد و ما نظارت شدیدی جهت عدم ارسال اسپم ، شما جهت ارسال های انبوه تجاری با کیفیت بسیار بالایی در ارسال های ایمیل خود برخوردار هستید .

ویرایشگر Drag and Drop

با ویرایشگر دو حالته پنل ارسال ایمیل مارکتینگ مارال هاست شما به راحتی می توانید با امکان Drag and Drop ظرف چند دقیقه یک آگهی کاملاً حرفه ای طراحی و برای کاربران خود ارسال نمایید .

گزارش گیری حرفه ای

پس از ارسال یک آگهی ، شما می توانید گزارشی کاملاٌ حرفه ای روی کمپین خود دریافت نمایید و با پارامتر های حرفه ای سامانه ارسال های بعدی خود را برنامه ریزی نمایید . 

10 روز گارانتی بازگشت هزینه

ما به کیفیت سرویس دهی خود بر اساس پارامتر های اعلام شده باور داریم ، لذا شما با خیالی آسوده می توانید خرید خود را انجام دهید و طی 10 روز بعد از خرید بدون هیچ نگرانی سرویس خود را لغو و درخواست بازگشت هزینه خود را ارسال کنید

تماس با مارال هاست

آدرس : اصفهان ، خیابان چهار باغ بالا ، مجتمع اداری و تجاری کاویان ، طبقه اول ، واحد 111

آدرس پست الکترونیک : mail@maralhost.com

تلفن : 03136260000