سرور اختصاصی مارکت دیتاسنتر هتزنرسرور اختصاصی ارائه شده از دیتاسنتر Hetzner به دلیل نوع معماری و طراحی دیتاسنتر از دسترسی بسیار خوبی در ایران برخوردار می باشد ، سرور های ارائه شده در دیتاسنتر هتزنر به دلیل مولفه های کیفیت پورت و پایداری بالا و همچنین هزینه بسیار مقرون به صرفه یکی از سرویس های مورد علاقه وب مستران ایرانی به شمار می آید . در این میان دیتاسنتر هتزنر علاوه بر فروش سرور های سخت افزاری معمول خود ، سرویس هایی را تحت عنوان سرور مارکت ارائه می نماید که این سرور ها با هزینه بسیار مقرون به صرفه به کاربران دیتاسنتر ارائه می گردد ، تفاوت سرور های مارکت هتزنر با سرورهای معمول دیتاسنتر این هست که این سخت افزار قبلاً مورد استفاده قرار گرفته است و پس از عدم تمدید و یا لغو سفارش ، این سرور اختصاصی به لیست سرور های مارکت دیتاسنتر اضافه می گردد ، در سرور های مارکت کانفیگ های بسیار مناسب با قیمت بسیار مطلوبی به مشتریان ارائه می گردد و همچنین سرور های سخت افزار مارکت هتزنر شامل هزینه ستاپ اولیه دیتاسنتر نیز نمی گردد .

خدمات منحصر به فرد مارال هاست روی سرور های اختصاصی مارکت هتزنر چیست ؟

Hetzner Dedicated Server

عموماً خرید مستقیم از دیتاسنتر های اروپایی با اکانت های غیر واقعی و یا ملت ایرانی کاربران ایرانی را دچار مشکلات فراوانی می نماید ، همچنین با توجه به استاندارد های دیتاسنتر هتزنر کاربرانی که از سرویس های این دیتاسنتر استفاده می نماید ، ملزم هستند ظرف 24 ساعت به درخواست های ABUSE که از سمت دیتاسنتر ارسال می گردد ، پاسخ و نسبت به رفع مشکل اقدام نماید ، در صورت عدم آشنایی با قوانین دیتاسنتر در این خصوص مشکلات زیادی برای کاربر ایجاد می گردد ، رایجترین آن بلاک شدن آی پی و مسدود شدن دسترسی شما به سرور می باشد ، تیم فانی مارال هاست با تجربه بسیار بالایی که در ارتباط با این دیتاسنتر دارد به راحتی این موارد را برای شما پی گیری و رفع می نماید .

 همچنین کلیه سرور های ارائه شده توسط مارال هاست با داشبورد کاملاً حرفه ای متصل به پنل دیتاسنتر ارائه می گردد و لذا کلیه عملیات مدیریتی ، نظیر ریبوت ، نصب مجدد سیستم عامل ، و مدیریت آی پی های خریداری شده روی سرور به راحتی از طریق داشبورد انجام خواهد شد و شما عملاً هیچ گونه نیازی به ارسال درخواست های پشتیبانی جهت انجام عملیات روی سرور اختصاصی خود نخواهید داشت .

شما با خرید سرور اختصاصی مارکت هتزنر می توانید علاوه بر امکانات داشبورد حرفه ای ، از خدمات مدیریت حرفه ای سرور توسط متخصصان تیم فنی مارال هاست بهره مند گردید .

مارال هاست سرور های اختصاصی مارکت هتزنر را با حد اقل کارمزد در اختیار شما قرار می دهد وشما نیاز به هزینه های بالا به پرداخت کننده های ارزی جهت خرید و پرداخت سرور در اکانت های نا امن نخواهید داشت .

مشاهده تعرفه سرور های سخت افزاری سرور های مارکت Hetzner 

 شما می توانید توسط سیستم آنی خرید سرور های مارکت هتزنر در مارال هاست ، سرور اختصاصی خود را با مشتخصات و کانفیگ کامل مطابق به سرور های سخت افزاری ارائه شده در لیست سرور های مارکت سایت Hetzner خریداری نمایید ، جهت مشاهده و خرید سرور های اختصاصی می توانید از طریق لینک زیز پلان های سرور های اختصاصی ارائه شده در مارکت دیتاسنتر هتزنر را مشاهده و خرید خود را به صورت آنلاین و آنی انجام دهید .

مشاهده پلان ها و ثبت سفارش سرور های مارکت هتزنر

 دیتاسنتر هتزنر را بیشتر بشناسیم

شرکت Hetzner یکی از بزرگترین ارائه کنندگان خدمات میزبانی و دیتاسنتر در اروپا می‌باشد، این شرکت از سال ۱۹۹۷ کار خود را آغاز کرده و در حال‌حاضر نزدیک به ۱۵دیتاسنتر در آلمان تاسیس نموده‌است. بستر ارتباطی پایدار و نرخ خدمات مناسب، دو مزیت مهم خدمات این شرکت می‌باشد.

مزیتهای دیتا سنتر هتزنر

  پشتیبانی و پاسخگویی سریع
  پایداری و امنیت بالای شبکه 
  امکان ارائه دسترسی پنل اختصاصی دیتاسنتر جهت ریبوت سرور 
  امکان نصب خود کار و سریع انواع سیستم عامل و کنترل پنل ها 
  پورت 1 گیگابیت بوده که دیتاسنتر 200 مگابیت آن را گارانتی می نماید
  ارائه 100 گیگابایت فضای ftp بکآپ روی هر سرور 

نقاط ضعف دیتا سنتر هتزنر

  ارسال Abuse های متوالی در صورت عدم رعایت قوانین کپی رایت ، اسپم و ...
  خرید الزامی flexipack برای افزودن امکانات بیشتر مانند : آی پی ، هارد و ...
  ایجاد Routing در شبکه برای راه اندازی سرور مجازی
  دریافت هزینه برای مانت سی دی و همچنین عدم امکان نصب ویندوز به صورت کرک شده بر روی خود سرور اختصاصی (نصب بر روی سرور مجازی مشکلی ندارد). 

هزینه های جانبی دیتا سنتر هتزنر

  برای مانت کردن ایزو در این دیتاسنتر هزینه 25 یورو دریافت میگردد.
  نصب مجازی ساز Vmware با توجه به نیاز به مانت سی دی دارای 25 یورو هزینه نصب می باشد 

کارمزد مارال هاست به چه صورت محاسبه می گردد .

  کارمزد خرید کلیه سرور های اختصاصی دیتاسنتر هتزنر 10 درصد کل مبلغ سرویس می باشد که بر روی فاکتور برای شما محاسبه می گردد 

بک سرویس های صفحه اول