تاثیر SSL بر SEO

تاثیر SSL بر SEO

کدام SSL باید برای ارتقاء رتبه بندی Google SEO خریداری کنم؟

با نصب SSL روی  سایت ، مزایای رتبه موتور جستجو و افزایش اعتماد کاربر را بدست آورید.
گوگل اخیراً اعلام کرده است که داشتن گواهینامه SSL ساده ترین کاری است که صاحبان سایت می توانند برای افزایش رتبه سئو انجام دهند.

سوال بزرگی که در ذهن صاحبان سایت ، سرپرستان ، ارائه دهندگان خدمات و کارشناسان سئو در حال حاضر وجود دارد این است: چه گواهی SSL باید خریداری کنم؟

تقویت جستجوی Google برای استفاده از SSL در مورد همه سایتها ، خواه اطلاعات شخصی داشته باشد یا نه اعمال می شود. این بدان معناست که حتی اگر سایت شما دارای صفحه پرداخت ، صفحات ورود به سیستم یا هرگونه اطلاعات شخصی و شخصی حساس نیست ، می توانید با نصب گواهی SSL در سایت خود مزایای سئو را دریافت کنید.

کدام گواهی برای من مناسب است؟
همه گواهینامه های SSL یکسان نیستند ،لذا گواهینامه مناسبی را برای سایت خود پیدا کنید

گزینه های مختلف زیادی برای گواهینامه های SSL وجود دارد. و گرچه همه آنها برای اطمینان از اطلاعات رمزگذاری را انجام می دهند ، اما همه گواهینامه های SSL یکسان نیستند.

SSL بخشی از راه حل SEO شما است. در حالی که ساخت بک لینک و آزمایش محتوای صفحه برای افزایش سئو زمان می برد ، دریافت گواهینامه SSL سریع و آسان است و افزایش سئو فوری است. با تلاش Google برای ترغیب اینترنت ایمن تر با ارائه رتبه رتبه SEO برای سایتهایی که از SSL استفاده می کنند ، اکنون زمان خرید گواهینامه SSL برای افزایش رتبه جستجو است.

از یک راه آسان برای بدست آوردن سایت خود نسبت به رقبا استفاده کنید.

مجوز SSL تنها: برای مشاغل کوچک ، وبلاگ ها و وب سایت های شخصی

Google همه سایتها را برای تأمین اطلاعات بازدید کنندگان با گواهینامه های SSL ترغیب کرده است. این بدان معناست که آیا وب سایت اطلاعات شخصی را جمع می کند یا خیر ، گوگل با افزایش رتبه بندی جستجو ، سایت ها را با گواهینامه های SSL پاداش می دهد.

گواهینامه Wildcard SSL: برای وب سایتهای بزرگ یا تأمین امنیت دامنه های فرعی

ایمن سازی وب سایت های بزرگ معمولاً می تواند در زمان و هزینه ای که برای تأمین چندین زیر دامنه برای مناطقی مانند تالارها ، ورود به سیستم ، پورتال ها و غیره هزینه می کند ، چالشی ایجاد کند. خرید چندین گواهی SSL برای هر یک از این خدمات و مدیریت چندین گواهی نامه همیشه هزینه نیست. تاثیر گذار.

یک گواهینامه Wildcard یک راه حل تک منبع برای امنیت SSL کل دامنه است. با داشتن گواهینامه Wildcard ، سرپرستان مشخص می كنند كه چه دامنه ای را تأمین كنید (به عنوان مثال * .mydomain.com) و سپس می توانند از آن گواهینامه منفرد در تمام وب سایت خود ، صرف نظر از داشتن یك یا 100 سرور ، استفاده كنند.

سرپرستان می توانند به سرعت برای یک گواهینامه درخواست کرده و سپس از آن در چند زیر دامنه مانند استفاده کنند:

واکنش شما چیست؟
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1
برچسب‌ها:,

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد‌شد.