مدیریت_4

خدمات پشتیبانی و مدیریت سرور

شروع یک کسب و کار تجاری مبتنی بر وب نیاز به ایجاد یک زیر ساخت قابل اعتماد جهت راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن شما دارد. با رشد کسب وکار آنلاین در نقطه ای، شما نیاز به ایجاد زیر ساخت های اختصاصی نظیر سرور مجازی و یا سرور اختصاصی و در مواردی حتی یک شبکه کلود اختصاصی خواهید داشت.
در کنار رشد کسب و کار و بزرگ شدن زیر ساخت شما، مشکلات، خواسته و یا ناخواسته نظیر حملات هکری و یا اتک به وب سایت و زیر ساخت کسب و کار آنلاین شما نیز متفاوت و گسترده تر خواهد بود و در این زمان شما نیاز به تیمی متخصص خواهید داشت تا تمام امور نرم افزاری و سخت افزاری را در زیر ساخت شما مدیریت نماید و همچنین از وقوع اختلال بر بستر زیر ساخت شما جلوگیری نماید.
قطعا تامین و استخدام یک تیم متخصص مدیریت سرو ، شبکه و زیر ساخت برای شما هزینه ای بسیار بالا خواهد داشت که شاید برای شما مقرون به صرفه و عقلانی نباشد.
مارال هاست با تجربه ای 14 ساله در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب و ایجاد یک تیم قدرتمند از متخصصین این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا بدون نگرانی از مباحث مربوط به مدیریت سرور تنها به ارتقای کسب و کار خود بیاندیشید. ما در مارال هاست تمام خدمات مدیریت سرور را به صورت کاملا حرفه ای ای و با هزینه ای معقولانه و منصفانه برای شما انجام خواهیم داد.

و اما ما در مارال هاست چگونه شما را یاری خواهیم کرد؟

شما می توانید در سه سطح راه اندازی و پیکربندی، کنترل، نظارت و ارائه خدمات مدیریت کامل سرور به صورت مداوم و یا رفع مشکلات خاص خدمات مارال هاست استفاده نمایید.

پیکربندی اولیه سرور

راه اندازی و پیکربندی اولیه سرور

تیم متخصص مارال هاست با دریافت نیازمندی های شما و کاربری زیر ساخت سرور خریداری شده، سرور شما را در بهترین حالت ممکن کانفیگ و بهینه سازی خواهد کرد. این سرویس به صورت OneTime می باشد و پس از اتمام کانفیگ و تست های اولیه، سرور به شما تحویل داده خواهد شد و در صورت تمایل شما می توانید از خدمات دوره ای مارال هاست جهت مدیریت و نظارت سرور خود استفاده کنید.

رفع مشکلات سرور

رفع مشکلات خاص روی سرور

در صورتی که روی زیر ساخت شما اختلالی ناخواسته رخ داد و تمایل به رفع مشکل از جانب مارال هاست را داشتید، این امکان فراهم خواهد بود تا از خدمات رفع مشکل خاص روی سرور استفاده نمایید. تیم پشتیبانی مارال هاست در این حالت بنا به درخواست شما، مشکل ایجاد شده روی سرور را رفع خواهد کرد.

پشتیبانی

کنترل ، نظارت و ارائه خدمات مدیریت سرور به صورت مداوم

مارال هاست در این سرویس به صورت شبانه روزی، سرور شما را کنترل و پایش خواهد کرد تا هر گونه اختلالی قبل از وقوع شناسایی و رفع شود. در سرویس مدیریت کامل شما دسترسی به خدمات ویژه و با اولویت مارال هاست خواهید داشت تا هر گونه اختلال در کمترین زمان ممکن برای شما رفع گردد. در طول دوره استفاده از این سرور تمام بروز رسانی های استاندارد روی سرور شما ارائه خواهد شد.

در صورتی که تمایل به دریافت خدمات پشتیبانی و مدیریت سرور دارید، جهت دریافت جزئیات بیشتر و هزینه های انجام کار، با ما در تماس باشید.