جشنواره یلدای شگفت انگیر

یلدا همواره با طعم خوش با هم بودن ، یکی از بهترین خاطرات زندگی ماست ، از این که پانزدهمین شب یلدا را با شما و در کنار شما هستیم بسیار متفخریم ، امسال نیز همچون روال سالهای گذشته جشنواره یلدای شگفت انگیز مارال هاست با تخفیف های ویژه برای خرید مقرون به صرفه از تاریخ 25 آذرماه تا 2 دی ماه فعال می باشد و شما می توانید طی این زمان از تخفیف های ویژه ی مارال هاست در خرید سرویس های میزبانی وب استفاده نمایید .

 

30 درصد تخفیف در خرید کلیه سرویس های میزبانی وب با کد تخفیف YL97 ، این تخفیف شامل کلیه سرویس های میزبانی وب ، نمایندگی میزبانی وب ، سرور های مجازی در تمام دوره های خرید ، سرویس های ایمیل مارکتینگ ، سرور های ابری OVH و سرور های ابری هلند ، می باشد .تاریخ پایان این جشنواره دوم آذرماه خواهد بود .
  #فروش ویژه یلدای شگفت انگیز
15 درصد تخفیف در تمدید کلیه سرویس های میزبانی وب ، این تخفیف شامل تمدید کلیه سرویس های میزبانی وب ، نمایندگی میزبانی وب و سرور های مجازی در تمام دوره های خرید  می باشد .جهت دریافت تخفیف تمدید جشنواره می توانید درخواست خود را از طریق این لینک به واحد حسابداری ارسال بفرمایید .تاریخ پایان این جشنواره دوم آذرماه خواهد بود .
  #فروش ویژه یلدای شگفت انگیز
 پیشنهاد می کنیم جهت تسریع در دریافت اخبار جشنواره فروش ویژه به کانال اطلاع رسانی ما در تلگرام  بپیوندید تا تخفیف های این جشنواره و اطلاع رسانی های بعدی را سریعتر دریافت نمایید . هم اکنون به جمع ما بپیوندید ( @dgpco )
  #باهم_هستیم

تماس با مارال هاست

آدرس : اصفهان ، خیابان چهار باغ بالا ، مجتمع اداری و تجاری کاویان ، طبقه اول ، واحد 111

آدرس پست الکترونیک : mail@maralhost.com

تلفن : 03136260000