سرور مجازی اقتصادی

سرویس پرسرعت با قیمتی ایده آل جهت میزبانی وب سایت شما
سرور مجازی

سرور مجازی اقتصادی

اگر به دنبال یک سرور با کیفیت ، پر سرعت و اقتصادی هستید ، سرور های مجازی با هارد SSD مارال هاست را به شما توصیه می کنیم ، زیر ساخت این سرور ها از مجازی ساز حرفه ای شرکت vmware ارائه می گردد و به دلیل ارائه منابع اختصاصی از پایداری و کیفیت همیشگی برخوردار می باشد.
Starter
Economical
Proffessional
Advanced
سایر ویژگی ها
نوع هاردSSDمجازی سازESXI
سرعت پردازنده۲ گیگاهرتزدسترسی کنسول
تحویلفوریپنل کامل مدیریت
ترافیک ماهیانهنامحدودخدمات بک آپ
مدیریت رایگانآپلینک شبکه۱ گیگابیت
مانیتورینگفایروال
DDOS Protectionنصب سیستم عامل دلخواه
۱۰ روز گارانتی بازگشت هزینهارائه تضمین SLA

مدیریت رایگان

شما بدون هیچ نگرانی می توانید از میزبانی قدرتمند روی سرور های مجازی مارال هاست بهره مند گردید. مارال هاست کلیه سرور های مجازی خود را به صورت مدیریت شده ارائه می نماید و شما می توانید خدمات مدیریت سرور را به صورت کاملاً رایگان از مارال هاست دریافت نمایید و نگران مشکلاتی که ممکن است در راه اندازی و مدیریت سرور ایجاد شود ، نباشید.

علاوه بر مدیریت رایگان سرور های مجازی که ارائه خدمات آن در ساعات اداری برقرار است، شما می توانید از خدمات ویژه مدیریت سرور که به صورت 24 ساعته و با اولیت پی گیری بالا در هر زمان از شبانه روز ارائه می گردد نیز استفاده کنید. در هنگام خرید سرور به صورت پیش فرض، در فرم سفارش، خدمات مدیریت ویژه برای شما فعال است و شما می توانید این پارامتر را به خدمات مدیریت رایگان تغییر وضعیت دهید و یا تصمیم بگیرید از خدمات حرفه ای 24 ساعته مدیریت سرور های مجازی مارال هاست استفاده کنید.

با امکانات ویژه سرور مجازی اقتصادی مارال هاست آشنا شوید

سوالات متداول

تفاوت سرور مجازی ارائه شده در مارال هاست با سایر سرویس دهندگان چیست؟

مارال هاست از سرور های مجازی بکاپ گیری می نماید و بر روی سرور های مجازی خدمات پشتیبانی 24 ساعته ارائه می نماید. منابع سرور های مجازی به صورت کاملا اختصاصی ارائه می شود ، همچنین یک پنل کاملا قدرتمند و حرفه ای جهت مدیریت سرور حضورتان ارائه خواهد شد.

آیا مارال هاست سرور مجازی من را مدیریت خواهد کرد؟

شما می توانید به صورت کامل مدیریت سرور خود را به پشتیبانی حرفه ای مارال هاست واگذار نمایید و تنها به کسب و کار خود و رشد آن بیندیشید.

آیا مارال هاست از سرور مجازی من بکاپ خواهد گرفت؟

از سرور های مجازی حرفه ای حداقل 2 بکاپ در هفته ایجاد خواهد شد.

آیا مارال هاست پنل مدیریت سرور را در اختیار من قرار خواهد داد؟

یک پنل کامل جهت مدیریت سرور شامل امکان نصب سیستم عامل، ریبوت سرور و دسترسی VNC ، گزارش مصرف ترافیک و …. حضورتان ارائه خواهد شد.

آیا مارال هاست منابع اختصاصی روی سرور مجازی ارائه می کند؟

منابع ارائه شده به شما کاملا اختصاصی خواهد بود، حتی کارت شبکه شما نیز به صورت اختصاصی به شما ارائه خواهد شد.

آیا سرور من گارانتی لغو سرویس دارد؟

ما به کیفیت سرویس دهی خود اطمینان داریم، اما شما تا 10 روز بعد از ثبت سفارش امکان لغو خرید خود طبق شرایط قرارداد را خواهید داشت.

آیا می توانم سرور مجازی خود را ارتقا دهم؟

امکان ارتقای سرور مجازی به پلان های بعدی وجود خواهد داشت. در صورتی که پلان پالاتری برای ارتقا وجود نداشته باشد امکان ارتقا به سرور های اختصاصی مارال هاست برای شما فراهم خواهد بود.

نصب کنترل پنل را مارال هاست برای من انجام خواهد داد؟

مارال هاست نصب و کانفیگ کنترل پنل را برای شما انجام خواهد داد.