سرور مجازی حرفه ای

میزبان حرفه ای وب سایت شما

سرور مجازی

سرور مجازی حرفه ای

سرور مجازی حرفه ای با بهره مندی از سخت افزار حرفه ای در کنار استفاده از هارد های فوق پرسرعت NVMe  تا سرعت پردازشی تا 20 برابر بالاتر از سرور های مجازی معمولی را به شما ارائه می نماید. در سرور های مجازی حرفه ای کلیه منابع ارائه شده به صورت کاملا مستقل و اختصاصی از سایر سرور ها ارائه می گردد و در هر زمان کیفیت و پایداری سرور به صورت 100 درصد حفظ می گردد. در صورتی که از میزبانی فعلی وب سایت خود رضایت کافی ندارید و به دنبال رفع مشکل هستید سرور مجازی حرفه ای مارال هاست یک پیشنهاد هوشمندانه به شما خواهد بود .
IRVPSPro_1
IRVPSPro_2
IRVPSPro_3
IRVPSPro_4
IRVPSPro_5
IRVPSPro_6
سایر ویژگی ها
نوع هاردNVMeمجازی سازESXI
سرعت پردازنده۳٫۴ گیگاهرتزدسترسی کنسول
تحویلفوریپنل کامل مدیریت
ترافیک ماهیانهنامحدودخدمات بک آپ
مدیریت رایگانآپلینک شبکه۱ گیگابیت
مانیتورینگفایروال
DDOS Protectionنصب سیستم عامل دلخواه
۱۰ روز گارانتی بازگشت هزینهارائه تضمین SLA

مدیریت رایگان

شما بدون هیچ نگرانی می توانید از میزبانی قدرتمند روی سرور های مجازی مارال هاست بهره مند گردید. مارال هاست کلیه سرور های مجازی خود را به صورت مدیریت شده ارائه می نماید و شما می توانید خدمات مدیریت سرور را به صورت کاملاً رایگان از مارال هاست دریافت نمایید و نگران مشکلاتی که ممکن است در راه اندازی و مدیریت سرور ایجاد شود ، نباشید.

علاوه بر مدیریت رایگان سرور های مجازی که ارائه خدمات آن در ساعات اداری برقرار است، شما می توانید از خدمات ویژه مدیریت سرور که به صورت 24 ساعته و با اولیت پی گیری بالا در هر زمان از شبانه روز ارائه می گردد نیز استفاده کنید. در هنگام خرید سرور به صورت پیش فرض، در فرم سفارش، خدمات مدیریت ویژه برای شما فعال است و شما می توانید این پارامتر را به خدمات مدیریت رایگان تغییر وضعیت دهید و یا تصمیم بگیرید از خدمات حرفه ای 24 ساعته مدیریت سرور های مجازی مارال هاست استفاده کنید.

با امکانات ویژه سرور حرفه ای مارال هاست آشنا شوید

سوالات متداول

تفاوت سرور مجازی حرفه ای با سرور مجازی اقتصادی چیست؟

سرور مجازی حرفه ای مارال هاست در 4 پارامتر با سرور مجازی اقتصادی متفاوت است. پارامتر اول نوع هارد است. در سرور مجازی حرفه ای هارد NVME ارائه می گردد و سرور مجازی اقتصادی از هارد SSD استفاده می کند. پارامتر دوم، سرعت کارت شبکه است. روی سرور مجازی حرفه ای کارت شبکه گیگابیت اختصاصی ارائه می گردد و روی سرور های مجازی اقتصادی پورت شبکه 100 مگابیت می باشد. پارامتر سوم، کلاک سی پی یو است، سرور مجازی حرفه ای با کلاک 3.4 گیگاهرتز ارائه می گردد و کلاک سرور های مجازی اقتصادی 2 گیگاهرتز می باشد. پارامتر چهارم نحوه بکاپ گیری است. در سرور های مجازی حرفه ای حد اقل 3 بکاپ در هفته ایجاد می گردد در حالی که روی سرور های مجازی اقتصادی حد اقل 2 بکاپ ایجاد می گردد.

تفاوت سرور مجازی ارائه شده در مارال هاست با سایر سرویس دهندگان چیست؟

مارال هاست از سرور های مجازی بکاپ گیری می نماید. بر روی سرور های مجازی خدمات پشتیبانی 24 ساعته ارائه می نماید. منابع سرور های مجازی به صورت کاملا اختصاصی ارائه می شود. همچنین یک پنل کاملا قدرتمند و حرفه ای جهت مدیریت سرور حضورتان ارائه خواهد شد.

آیا مارال هاست سرور مجازی من را مدیریت خواهد کرد؟

شما می توانید به صورت کامل مدیریت سرور خود را به پشتیبانی حرفه ای مارال هاست واگذار نمایید و تنها به کسب و کار خود و رشد کسب و کار خود بیندیشید.

آیا مارال هاست از سرور مجازی من بکاپ خواهد گرفت؟

از سرور های مجازی حرفه ای حداقل 3 بکاپ در هفته ایجاد خواهد شد.

آیا مارال هاست پنل مدیریت سرور را در اختیار من قرار خواهد داد؟

یک پنل کامل جهت مدیریت سرور شامل امکان نصب سیستم عامل ، ریبوت سرور و دسترسی VNC ، گزارش مصرف ترافیک و …. حضورتان ارائه خواهد شد.

آیا مارال هاست منابع اختصاصی روی سرور مجازی ارائه می کند؟

منابع ارائه شده به شما کاملا اختصاصی خواهد بود، حتی کارت شبکه شما نیز اختصاصی به شما ارائه خواهد شد.

آیا سرور من گارانتی لغو سرویس دارد؟

ما به کیفیت سرویس دهی خود اطمینان داریم، اما شما تا 10 روز بعد از ثبت سفارش امکان لغو خرید خود طبق شرایط قرارداد را خواهید داشت.

آیا می توانم سرور مجازی خود را ارتقا دهم؟

امکان ارتقای سرور مجازی به پلان های بعدی وجود خواهد داشت. در صورتی که پلان پالاتری برای ارتقا وجود نداشته باشد امکان ارتقا به سرور های اختصاصی مارال هاست برای شما فراهم خواهد بود.