حس خوب داشتن یک هاست ابری واقعی

هاست ابری جذاب ترین داستانی است که این روز ها با آن طرف هستیم چون در کنار ما هاستی قرار میگیرد که حال سایتمان را همیشه خوب نگه میدارد البته به شرط اینکه فقط به اسم هاست ابری نباشد بلکه از نظر امکانات خیال مارا راحت کند. (برای اینکه بیشتر در مورد هاست ابری بدانید با ما کمی به پایین صفحه بیایید)

هاست ابری چیست

هاست ابری دقیقا چیست؟

اصلا هاست معمولی نیست! هاست ابری دقیقا ارتش شما برای جنگ با هر دلیلی است که میخواهد سایت شما قطع شود.

در اینجا با یک هاست طرف نیستیم بلکه چندین سرور با هم به کمک ما می آیند تا از نزدیک ترین سرور اطلاعات به کاربران سایت نمایش داده شود و سنگینی مابین سرور ها تقسیم شود.

هیچ وقت سایتمان قطع نخواهد شد چون اگر یک سرور هم در دسترس نباشد سریع سرور دیگری جایگزین میشود و کاربران ما همیشه از سایت استفاده میکنند.

اگر تا الان به دلیل کیفیت پایین سرویس های هاست دائم مجبور بودید هاست عوض کنید خوشحال باشید که هاست ابری انتخاب آخر شماست. (ما تضمین میکنیم)

مراقب باشید، هر هاستی ابری نیست!

carefull

آیا تا به حال فکر کرده اید ویژگی های فنی یک هاست ابری چیست ، مفهوم ابر در سرویس میزبانی ابری یا کلود هاستینگ و یا مفهوم کلود کامپیوتینگ چیست ؟ در واقع وقتی از ابر و یا سرویس های ابری صحبت می کنیم ، منظورمان پیش بینی تمام راهکار ها جهت جلوگیری از دانتایم (قطع شدن) در لایه شبکه ، سخت افزار و ذخیره سازی می باشد .
سرویس ابری راه نجات سایت شما از هر قطعی احتمالی یا هکری است.

سرویس های ابری هیجان انگیز ما (روی اسم هر سرویس کلیک کنید)

گارانتی هاست ابری

ما ضمانت میکنیم (بدون قید و شرط)

ما مطمئن هستیم که شما حرف هایی شبیه، ما بهترین و بزرگترین و با کیفیت ترین و ارزان ترین و پشتیبان ترین سرویس ایران را داریم را از هاستینگ ها زیاد شنیده اید.
و به شما حق میدهیم که اعتمادتان نه تنها به هاست ابری بلکه به هر سرویسی ضعیف شود. برای همین مارال هاست سرویس ابری را با گارانتی صدرصد از نظر کیفیت و هزینه عرضه میکند.
حتی برای اثبات کیفیت به شما میتوانیم به صورت آزمایشی سایتتان را به مارال هاست منتقل کنیم و شما کیفیت سرویس را ببینید.
اگر حتی بعد از خرید از کیفیت هاست ابری مارال هاست رضایت نداشتید ما با لبخند از شما میپذیریم و وجه شما را تمام و کمال عودت میدهیم.
معیار ما فقط نظر شخص شماست.

u 1

دیتاسنتر ابری (VDC)

ارائه سرویس های میزبانی ابری نیازمند پیاده سازی دیتاسنتر ابری است ، دیتاسنتر ابری شامل تمام اجزا یک زیر ساخت مرکز داده، مثل پردازنده (Cpu)، سیستم ذخیره‌سازی، شبکه و امنیت است. دیتاسنتر همه عناصر را به صورت مجازی در اختیار شما قرار خواهد داد و شما بر بستر دیتاسنتر ابری سرور های ابری خودتان را ایجاد می نمایید .

راز کیفیت عجیب و غریب هاست ابری ویندوز

cloud storage
ذخیره ساز
vdc controller
کنترلر VDC
network structure
ساختار شبکه
Clustered processing
تقسیم پردازش
cloud storage

ذخیره ساز

یکی از ارکان دیتاسنتر ابری ذخیره ساز ( San Storage ) تحت شبکه می باشد ، در دیتاسنتر ابری تمام فایل ها و داده های شما بر روی San Storage ذخیره می گردد و این San Storage ها در حالت Active-Active در دو Node مجزا در حال Sync اطلاعات می باشد ، در صورتی که یکی از Storage ها از مدار خارج شود ، Storage دیگر بدون مشکل در حال سرویس دهی خواهد بود .

در دیتاسنتر ابری مارال هاست از Storage های شرکت OPEN-E و کنترلر JovianDSS این شرکت استفاده می گردد ، همچنین هارد های سخت افزاری استفاده شده در این ذخیره ساز ها از نوع هارد های اینترپرایز سامسونگ مدل PM1643 می باشد .

این مدل ذخیره ساز باعث میشود شما اوج کیفیت را در هاست ابری و سرور ابری با تمام وجود احساس کنید.

vdc controller

کنترلر VDC

دیتاسنتر ابری یک دیتاسنتر مبتنی بر ابر منابع می باشد و لازم است دیتاسنتر توسط یک vitalizer کنترل و مدیریت شود ، طراحی دیتاسنتر ابری مارال هاست مبتنی بر استفاده از vitalizer شرکت vmware جهت کنترل و مدیریت کامل دیتاسنتر ابری می باشد .

network structure

ساختار شبکه

در طراحی شبکه دیتاسنتر ابری ایران حد اقل لینگ ارتباطی 10 گیگابیت و تمام اتصالات شبکه دیتاسنتر از فیبر نوری تشکیل شده است ، همچنین تمام روتر ها و سوئیچ های شبکه دیتاسنتر ابری از برند تجهیزات شرکت سیسکو می باشد .

در حال حاضر دیتاسنتر ابری مارال هاست مجهز به دو آپلینک ورودی 10 گیگابیت اینترنت و همچنین در لبه ورودی دیتاسنتر ابری دو فایروال سخت افزاری به صورت Active-Active به عنوان سپر دفاعی شبکه ترافیک را پایش و کنترل می نماید .

Clustered processing

کلاستر پردازش

کلاستر پردازش به عنوان قلب پردازش و محاسبات دیتاسنتر ابری ایران برای هاست ابری است.

متشکل از 80 سرور سخت افزار Hp-DL360 نسل G10 این شرکت می باشد و قدرت پردازشی معادل 4800 گیگاهرتز کلاک پردازش و 2480 گیگابایت رم محاسباتی را در اختیار دیتاسنتر ابری قرار می دهد .

امپراتوری ها پیش قدم در راه اندازی دیتاسنتر ابری

قطعا نام این دو غول شرکت های فناوری برای شما کاملا آشناست ، گوگل و آمازون پیشگامان راه اندازی و ارائه سرویس های ابری در دنیا محسوب می گردد و سرویس های این دو شرکت موتور محرک بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ می باشد .

مارال هاست جهت راه اندازی دیتاسنتر ابری خود از تکنولوژی شرکت Google استفاده می نماید و پیاده سازی کامل دیتاسنتر ابری مطابق با استانداردهای شرکت گوگل می باشد .

googleAndAmazon

تفاوت میزبانی وب سایت شما روی دیتاسنتر ابری و دیتاسنتر غیر ابری

تصور کنید هاست شما با همان تکنولوژی دیتاسنتر های سنتی روی یک سرور اختصاصی در دیتاسنتر راه اندازی می گردد . به هر دلیلی سرور سخت افزاری دچار اختلال شود و امکان سرویس دهی نداشته باشد وب سایت شما از دسترس خارج خواهد شد .

danger

اما اگر شما یک هاست ابری واقعی خریداری نموده باشید با از دسترس خارج شدن یک سخت افزار چه اتفاقی رخ خواهد داد ؟

سایت شما همچنان در حال سرویس دهی می باشد

ماهیت دیتاسنتر ابری عدم وابستگی به یک سخت افزار خاص در لایه پردازش ، شبکه و ذخیره سازی می باشد ، با از دسترس خارج شدن هر بخشی از دیتاسنتر ابری ، سرویس دهی دیتاسنتر دچار اختلال نخواهد شد و به همین جهت وب سایت شما همیشه در دسترس خواهد بود .

confirm

مطمئنم تایید میکنید که فروش هاست به اسم هاست ابری کار سختی نیست اما داشتن یک هاست ابری واقعی شرط است.